» Goods return
+All about shopping

GOODS RETURN FORM

1. Fill out the online form, which can be found below, or this form (attached to the returned goods), and send the goods to the following address:

Hodinky 365 Ltd.,

Sirotčí 605/10

703 00 Ostrava

Czech Republic

Do not send as cash on delivery, shipment will not be accepted, thank you.
For more information check the terms and conditions.


2. All the goods can be returned within 365 days after receiving the shipment without giving a reason. Goods must not show signs of use (you can try them on). You can choose either a refund or an exchange for other goods. Refunds will be sent to you via money transfer order within 7 days after receiving the returned goods. If you request an exchange we will send you new products immediately after receiving the returned goods.
Your e-mail address stated in the order
See on invoice on the top left.
Enter only an email and we will send you a list of your orders.

Vrácení zboží ve 365-ti denní lhůtě

Pokud nebudete se zbožím spokojeni, můžete ho bez udání důvodu vrátit do 365-ti dnů od převzetí zásilky nazpět a my Vám dle Vašeho výběru vrátíme peníze nebo vyměníme zboží za jiné.

Odstoupení od smlouvy

Při odstoupení od smlouvy budou peníze kupujícímu vráceny dle jeho přání buď hotově v kamenné prodejně na ulici 28. října 857/271, inkasní složenkou (od částky je odečteno 35,- Kč za poplatek České poště) nebo převodem na bankovní účet. Peníze budou vráceny dle zákona nejpozději do 30 dnů od momentu odstoupení od smlouvy.
Pokud spotřebitel zaplatil za zboží předem a objednávka nemůže být ze strany prodávajícího realizována, informuje o tom prodávající kupujícího telefonicky nebo na e-mail uvedený v objednávce. Nejpozději do 7 dnů od informování budou poté peněžní prostředky kupujícímu vráceny na bank. účet.

Výše vrácené částky

  • Dostanete nazpět 100% z ceny zboží, kterou jste zaplatili.
  • Pokud se rozhodnete o vrácení peněz pomocí složenky, bude Vám od vrácené částky strženo 35,- Kč jako poplatek české poště.
  • Pokud budete chtít zaslat peníze na účet, napište prosím číslo účtu do průvodního dopisu, který zašlete spolu s vráceným zbožím.
  • Náklady na poštovné jsou zákazníkovi rovněž vráceny.

Podmínky pro odstoupení od smlouvy

  • Pokud si objednáve více zboží, není nutné, abyste vraceli celou objednávku. Klidně můžete vrátit jen to zboží, se kterým nejste spokojeni.
  • Zašlete nám zpět zboží, spolu s kopií faktury (originál doporučujeme uschovat) a průvodním dopisem na adresu hodinky-365.cz, 28. října 857/271, 709 00  Ostrava.
  • V průvodním dopise uveďte, že si přejete odstoupit od smlouvy a jakým způsobem si přejete vrátit peníze (např. číslo účtu, složenkou apod.).
  • Pokud jsme zboží ještě neexpedovali, je možné od smlouvy odstoupit i telefonicky, nebo emailem.
  • Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu nelze, pokud bylo zboží již částečně spotřebováno, porušeno, nebo je viditelně opotřebené.
  • Zboží, na které chcete uplatnit nárok na odstoupení od smlouvy, neposílejte na dobírku. Zásilky na dobírku nemůžeme převzít.